שאלות נפוצות

האם יש ליוגה תרפיה הגבלת גיל?


יוגה תרפיה מתאימה לכל אדם, בכל גיל. גם ילדים קטנים, צעירים ובני הגיל השלישי יכולים להנות מיתרונות השיטה. התהליך מותאם לצרכים וליכולות האישיים של כל אדם ולכן אין מגבלה של גיל ומגדר.
האם צריך להגיע עם ניסיון קודם ביוגה?


ממש לא. אין שום צורך להגיע עם ניסיון קודם ביוגה
אני כבר מתרגל יוגה באופן קבוע בסטודיו, איך היוגה תרפיה יכולה לעזור לי?


זה נהדר שיש לכם שגרת תרגול קבועה, אך חשוב להדגיש שיש הבדל בין תרגול יוגה רגיל לבין טיפול יוגה תרפיה מותאם אישית. התרגול בקבוצה מותאם לקהל הרחב, ולא נותן מענה לבעיה האישית שלכם. כך יוצא שפעמים רבות אחרי תרגול בקבוצה, אנשים מרגישים שהיוגה לא עזרה להם ואפילו החמירה את הבעיה שלהם. התרגול שתקבלו בטיפול הוא מזוקק ומדויק ונבנה בדיוק עבורכם. מובטח שהוא יכלול רק את טכניקות שיטיבו איתכם וישפרו את מצבכם. תוך כדי התהליך הטיפולי תכירו טוב יותר את המערכת שלכם, מה מתאים לה ומה פוגע בה, וגם כשתתרגלו בקבוצה תדעו בדיוק מאיזה טכניקות להימנע וכיצד לבצע אותם בצורה שתיטיב עמכם.
כמה טיפולים צריך כדי שזה יצליח?


מספר הטיפולים הנדרשים תלוי בכמה משתנים. יש תהליכים שמסתיימים אחרי 2-3 מפגשים, ויש כאלה שממשיכים לטווח ארוך יותר. משך התהליך וההצלחה שלו תלוי בסוג הבעיה איתה אתם מתמודדים, ותלוי במידת ההתמדה שלכם בהמלצות הבריאות ובשינוי אורח החיים. עם זאת אנו תמיד בשאיפה לעשות את האדם עצמאי ואחראי על בריאותו ככל שניתן ולכן עם ההתקדמות בתרגול תדירות המפגשים תלך ותצטמצם עד שבסופו של דבר יהיה לכם את כל הידע והיכולות הנדרשות בשביל להתמיד בבריאות. המטרה שלנו לסייע לכם לשוב כמה שיותר מהר לתפקוד מלא בחיים ולחיוך.
האם יוגה תרפיה משתלבת עםהרפואה הקונבנציונאלית וטיפולים אחרים שאני לוקח?


במהלך האבחון תתבקשו לספר על טיפולים אחרים ותרופות שאתם לוקחים והטיפול שתקבלו יהיה מותאם וילווה תהליכים אחרים בין אם מקורם ברפואה מערבית או אלטרנטיבית. הטיפול ביוגה תרפיה אינו פולשני ועוסק ומתן תנאים נכונים ובריאים לכל המערכת ולכן משתלב היטב עם טיפולים אחרים ואף יכול לסייע ולחזק מול תופעות לוואי.

צור קשר

0515050673   

צלע ההר 21 מודיעין

(ליגד סנטר, בתוך בניין של חברת ROM)

  • Instagram
קדן.png

©2020 by לבריאות קליניקה ליוגה תרפיה